10 lipca 2010

w drodze...Przede mną długo wyczekiwany wyjazd. Tatry i Łomnica. Czy podołam? Czy nie stchórzę, a przede wszystkim, jakim człowiekiem wrócę 31 lipca?
I czy nadejdzie długo wytęskniony odpoczynek?

Fragment wpisu na moim fotoblogu sprzed roku :
"Chce tam powrócić. Może i jestem autsajderką, ale czasem potrzeba mi ludzia bym nie zdziczała do końca. Brakuje mi tej kaplicy, jutrzni... Brakuje mi spacerów, rozmów i tych mimowolnych uśmiechów. Brakuje mi słów :dobrze, że jesteś, wypowiedzianych przemyslanie i nie z radochą, tylko z subtelnością. Brakuje mi krótkich rozmów w drodze do Marianum, po tych schodkach, brakuje krótkich, tajemniczych odpowiedzi, napawających optymizmem. Brakuje mi majeranku i pieńka, brakuje herbaty mietowej po 23 w kuchni. Brakuje płaczu do poduszki i rozmowy z Aga. Brakuje mi namiotu spotkania, brakuje mi kóz, gustujących w mojej garderobie. Brakuje mi mokrych pleców od wody, kanapek z marmoladą..." z wpisu, o zgrozo, nazwanego "drogowskazy". Skąd mi się to wzięło?
Następny:
*"Dzięki za te 15 dni. Wspaniałych dni. Dzięki za każdą osobę, którą tam poznałam. Dzięki za to, że mogłam się wyciszyć i skupić na czymś istotnym.

DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!"
Czy w tym roku wrócę z podobnymi emocjami w sercu? W podobnym stanie?

"Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia"
Flp 4,13

Chcę, bardzo chcę już wsiąść do pociągu.

8 komentarzy:

 1. Takie wyjazdy wlewają dużo dobrego do naszych serc... Życzę, aby ten wyjazd był mega owocny. Wróc zregenerowana ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zaufaj Panu
  i w Nim złóż swą nadzieję
  a On spełni pragnienie Twego serca

  br.M.K. CSsR

  OdpowiedzUsuń
 3. Tatry. W górach największa i najgorsza wędrówka jest odpoczynkiem dla ciała i duszy. Baw się dobrze i poznaj wspaniałych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem Twoje wpisu z przed roku. Widać, że spędziłaś tam piękny czas. Życzę, żeby i ten wyjazd był dla Ciebie takim czasem. Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się w ogóle dziwię, jak Ty wytrzymujesz w tej Łomnicy! Ale widocznie tak być musi ...;)

  OdpowiedzUsuń
 6. dobry czas, wakacje nie dla samych wakacji. przecież życie jest dla ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niewiasto, tell me why Ty zmieniasz bez przerwy tą grafikę na blogu? A zresztą jak to mówią Indianie - NIE WIEM, NIE ZNAM SIĘ, ZAROBIONY JESTEM!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tomku, bo mi się nudzi szybko, nie zrozumiesz tego ;p

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już kliknąłeś w tą magiczną ikonkę, napisz proszę, to, co przychodzi Ci na myśl po przeczytaniu. Nie reklamuj swoich blogów, nie pisz komentarzy w stylu: fajny blog itp. Dziękuję. Autorka bloga.