24 kwietnia 2011

Śpiewajmy Panu, bo wielka Jego moc!


Niech zabrzmi wesołe Alleluja! Zmartwychwstał prawdziwie Pan, pokonał śmierć! Cieszmy się więc i weselmy, oddajmy Mu cześć!

8 komentarzy:

 1. Dziwnie mi jakoś to zabrzmiało z małą reklamą próbek Hugo Bossa, które wyskoczyły mi na tej stronie po wejściu.
  Wesołych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie jestem odpowiedzialna za treści prezentowanych tu reklam, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam Adblock Plus dla ff, a na inne wyszukiwarki tez są tylko trzeba się wyszukiwarki zapytać.

  A wracając do tematu.. Od dłuższego czasu zastanawiam się jaki jest sens życzenia sobie nawzajem "Wesołych Świąt". To takie.. puste, nic już dzisiaj nie znaczące. Co innego jednak przypomnieć światu o Jezusa Zmartwychwstaniu. Dziękuje, i niech Ci Pan Bóg błogosławi Moniko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesoły powinien być każdy dzień :).

  Z boku jeszcze wyskakuje reklama groupon. Hm, na bloggerze nie musisz mieć reklam, to nie onet. Sugerujesz tym po prostu, że dorabiasz sobie blogiem. Oczywiście nic nikomu do tego, tylko trochę zgrzyta z tematyką.
  Pozdrawiam poniedziałkowo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie dorabiam, reklamy najprawdopodobniej przyszły po tym, jak wkleiłam licznik na stronę już dawno temu. Łatwo jest wysnuć nieprawdziwe wnioski. Adblocka mam, chyba dlatego ja nie mam pojęcia o jakich reklamach mowa za bardzo. Pozdrawiam.

  Monika M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Radości wiele Moniko Tobie również! :):*

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już kliknąłeś w tą magiczną ikonkę, napisz proszę, to, co przychodzi Ci na myśl po przeczytaniu. Nie reklamuj swoich blogów, nie pisz komentarzy w stylu: fajny blog itp. Dziękuję. Autorka bloga.